My Favorite Movies
| passianfleur's Rating | My Rating | ||
|---|---|---|---|
| 1 |
The New World (2005, PG-13) |
|
|
| 2 |
Alexander (2004, R) |
|
|
| 3 |
The Recruit (2003, PG-13) |
|
|
| 4 |
Miami Vice (2006, R) |
|
|
| 5 |
The Da Vinci Code (2006, PG-13) |
|
|
| 6 |
S.W.A.T. (2003, PG-13) |
|
|
| 7 |
Minority Report (2002, PG-13) |
|
|
| 8 |
Phone Booth (2003, R) |
|
|
| 9 |
Daredevil (2003, PG-13) |
|
|
| 10 |
Tigerland (2000, R) |
|
|
| 11 |
A Home at the End of the World (2004, R) |
|
|
| 12 |
Ask the Dust (2006, R) |
|
|
| 13 |
Hart's War (2002, R) |
|
|
| 14 |
American Outlaws (2001, PG-13) |
|
|
| 15 |
Intermission (2003, R) |
|


